Lékárna M-centrum Chotěboř

Jsme kamenná soukromá neřetězcová lékárna, závislá jen na Vašich přáních a potřebách. Z tohoto důvodu se snažíme přizpůsobit sortiment lékárny Vašim požadavkům, přičemž je naší prioritou dosažení co nejvyšší kvality za co nejlepší cenu, a to jak u volně prodejných přípravků, tak u léčivých přípravků vázaných na lékařský předpis.

Spokojený klient, který se k nám vrací je pro nás největší odměnou.

Nabízíme Vám možnost individuálního poradenství, možnost rezervace sortimentu, ať už předepsaného lékařem nebo volně prodejného sortimentu, zdravotnických prostředků a pomůcek včetně inkontinenčních pomůcek či kosmetiky. Také jsme rozšířili sortiment zdravé výživy o bezlepkové potraviny. Nabízíme rozvoz inkontinenčních pomůcek zdarma po Chotěboři i širokém okolí. Zajišťujeme pro pacienty, pro lékaře a veterináře přípravu léčivých přípravků (magistra liter) více v sekcích "pro lékaře a veterináře" a "pro pacienty".

Jestliže se Vám nedaří k nám dovolat, neberte to prosím osobně, pravděpodobně obsluhujeme někoho z Vás. Zavolejte znovu, nebo napiště sms nebo email a my se Vám ozveme. Náš kolektiv je malý a práce nás baví, ale právě proto někdy nestíháme zvedat telefony či posílat e-maily okamžitě (jistě Vám odpovíme do 24 hodin).

Naším cílem je maximální možná léčba a prevence při minimální finanční zátěži klienta.

V sekci Akční nabídka naleznete aktuální výhodná balení nebo přípravky za zvýhodněnou cenu.

Těšíme se na Vaši návštěvuRozvoz inkontinenčních pomůcek


Nabízíme také dovoz inkontinenčních pomůcek. Nabízená služba spočívá v dodání zboží do domu v domluvený čas, výměnou za vyplněný „Poukaz na léčebnou pomůcku“, případně peněžní hotovost. Uživatelům této služby nabízíme zároveň s dovozem inkontinenčních pomůcek dodání vybraných přípravků celého sortimentu lékárny. Naší prioritou je respektování soukromí, proto rozvoz zajišťujeme pomocí aut bez reklamních potisků.

Službu nabízíme v Chotěboři a okolí.
Objednávky a další informace na tel. č.: 569 333228 (po-pá: 7.00 - 18.00) nebo na e-mailové adrese: info@zdravalekarna.eu

Zdravá lékárna Chotěboř

Lékárna Chotěboř

M-Centrum

Legií 1851,
583 01 Chotěboř

569 333 228
info@zdravalekarna.eu

Otevírací doba

Pondělí – Čtvrtek
7:00 – 17:00
Pátek
7:00 – 17:00
Sobota
7:30 – 11:30
Neděle
zavřeno
Svátky
zavřeno

Z personálních důvodů upravujeme dočasně pracovní dobu. Za případné komplikace se všem klientům omlouváme.

Kontaktní formulářFakturační údaje
JaBo s.r.o., Nekvasilova 586/13, Karlín, 186 00 Praha
IČO: 28828160, DIČ: CZ28828160
Spisová značka: C 214206 vedená u Městského soudu v Praze


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online. V případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Map

Kvalifikovaný personál

Bezkontaktní platba

Parkování zdarma

Bezbariérový vstup

Odborné poradenství

Dlouhá otevírací doba