Lékárna Chotěboř

Aktuální akční nabídka produktů naší Zdravé lékárny

IntroCaps 45+ 30 kapslí

obr. IntroCaps 45+  30 kapslí
158 Kč
100 Kč

IntroCaps 45+ je doplněk stravy obsahující kombinaci 5 kmenů probiotických bakterií, laktobacily a bifidobakterie, které se přirozeně vyskytují v trávicím traktu. Určeno osobám nad 45 let. PODROBNÝ POPIS VÝROBKU INTROCAPS 45+: Probiotika jsou živé mikroorganismy, které při podávání v přiměřeném množství příznivě ovlivňují zdravotní stav hostitele. Doplněk stravy IntroCaps 45+ obsahuje v jedné kapsli minimálně 2,85 miliardy CFU a pět kmenů koncentrovaných probiotických bakterií, které se přirozeně vyskytují v trávicím ústrojí. Přirozená střevní mikroflóra může být narušena například při užívání antibiotik, změnách prostředí nebo výživy, při narušení rovnováhy mezi příznivými a škodlivými střevními bakteriemi. Přípravek IntroCaps 45+ je pro osoby starší 45 let. Kapsle jsou baleny v blistrech po 10 kusech. JAK JEJ UŽÍVAT: Doporučená dávka je 1 - 3 kapsle denně podle potřeby, zapít dostatečným množstvím tekutiny, nejlépe vody. Nepřekračujte doporučené dávkování. Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. CO OBSAHUJE: Každá kapsle obsahuje Lactobacillus acidophilus 0,75 miliard CFU*, Lactobacillus rhamnosus 0,75 miliard CFU*, Bifidobacterium longum 0,75 miliard CFU*, Bifidobacterium bifindus 0,5 miliard CFU*, Saccharomyces boulardii 0,1 miliard CFU* a pomocné látky: želatinu, protispékavé látky oxid křemičitý a stearan hořečnatý *CFU - Colony Forming Units, jednotky tvořící kolonie DŮLEŽITÉ INFORMACE: Druh přípravku Potravní doplněk Jedná se o doplněk stravy, jeho vlastnostmi nejsou prevence nebo léčba onemocnění. Doplňky stravy mají vlastnosti potravin, obsahují zpravidla látky s výživovou hodnotou, minerály nebo vitamíny, mohou tak příznivě působit na organismus. Stravu ani léky nenahrazují, pouze doplňují!

IntroCaps 30 kapslí

obr. IntroCaps 30 kapslí
187 Kč
100 Kč

IntroCaps je doplněk stravy obsahující kombinaci 5 kmenů probiotických bakterií, laktobacily a bifidobakterie, které se přirozeně vyskytují v trávicím traktu. Určeno pro dospělé. PODROBNÝ POPIS: Probiotika jsou živé mikroorganismy, které při podávání v přiměřeném množství příznivě ovlivňují zdravotní stav hostitele. Doplněk stravy IntroCaps obsahuje v jedné kapsli minimálně 2,85 miliardy CFU a pět kmenů koncentrovaných probiotických bakterií, které se přirozeně vyskytují v trávicím ústrojí. Přirozená střevní mikroflóra může být narušena například při užívání antibiotik, změnách prostředí nebo výživy, při narušení rovnováhy mezi příznivými a škodlivými střevními bakteriemi. Přípravek IntroCaps je odolný proti působení kyselého prostředí v žaludku a proti působení žlučových šťáv, což zaručuje, že bezpečně projde trávicím traktem až do střev, která kolonizuje. Určeno pro dospělé. Kapsle jsou baleny v blistrech po 10 kusech. JAK JE UŽÍVAT: Doporučená dávka je 1 - 3 kapsle denně podle potřeby, zapít dostatečným množstvím tekutiny, nejlépe vody. Nepřekračujte doporučené dávkování. Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. CO OBSAHUJE: Jedna kapsle obsahuje: Lactobacillus acidophilus 0,75 miliard CFU*, Lactobacillus rhamnosus 0,75 miliard CFU*, Bifidobacterium longum 0,75 miliard CFU*, Bifidobacterium bifidum 0,5 miliard CFU*, Saccharomyces boulardii 0,1 miliard CFU* a a pomocné látky: želatinu, protispékavé látky oxid křemičitý a stearan hořečnatý *CFU - Colony Forming Units, jednotky tvořící kolonie DŮLEŽITÉ INFORMACE: Druh přípravku Potravní doplněk Jedná se o doplněk stravy, jeho vlastnostmi nejsou prevence nebo léčba onemocnění. Doplňky stravy mají vlastnosti potravin, obsahují zpravidla látky s výživovou hodnotou, minerály nebo vitamíny, mohou tak příznivě působit na organismus. Stravu ani léky nenahrazují, pouze doplňují!

ORTHO 3000 masážní gel - 1000 ml

obr. ORTHO 3000 masážní gel - 1000 ml
979 Kč
793 Kč

ORTHO COMPLEX pro vyšší účinnost obsahuje kyselinu hyaluronovou i glukosamin, MSM, protizánětlivě působící extrakt z boswellia serrata, methylsalicylát, extrakt přesličky rolní, jalovcový a eukalyptový olej a řadu dalších účinných látek. ORTHO COMPLEX působí na kůži zprvopočátku mírně chladivým vjemem a ten postupně přechází ve skutečně příjemně hřejivý, prokrvující a relaxační účinek. Přitom nezpůsobuje nežádoucí pocity podráždění, zčervenání pokožky či bolestivé vjemy. Příznivý hřejivý účinek přetrvává ještě dlouhou dobu po aplikaci a poskytuje tak potřebné prohřátí pokožky v okolí postižených partií. Gel lze lehce vmasírovat, nezpůsobuje zabarvení oblečení a nepříjemné lepivé pocity. Má příjemnou vůni po vonných éterických olejích. Přípravek neobsahuje syntetický parfém a byl dermatologicky testován. Použití: Masáž kůže tímto přípravkem napomáhá prokrvení kůže v okolí namáhaných partií těla a přispívá tak k úlevě od svalové únavy. Prokrvení a rozhýbání partií kůže v okolí kloubů napomáhá potlačení pocitů ztuhlosti, které mohou vést až k bolestivosti. Masírujte dostatečným množstvím přípravku kůži příslušné části těla a soustředěnými pohyby prstů a dlaní důkladně vmasírujte přípravek do pokožky. Opakujte aplikaci 1-3x denně nebo dle potřeby. První vjem z přípravku je svěže chladivý a hřejivý účinek se postupně objeví po několika minutách a přetrvává řadu minut. Před první aplikací doporučujeme hřejivý účinek odzkoušet na pokožce předloktí. Pro intenzivnější hřejivý účinek aplikaci opakujte. Upozornění: Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. Neužívat vnitřně! Udržujte mimo dosah dětí! Nepoužívejte v případě přecitlivělosti na některou ze složek přípravku. Používejte pouze k danému účelu. Skladování: Skladujte v temnu a suchu, při teplotách 5 - 25 °C. Chraňte před mrazem.

Bepanthen Care mast 3.5g

obr. Bepanthen Care mast 3.5g
20 Kč
12 Kč

Bepanthen Care Mast je určen pro každodenní péči o pokožku zadečku, pomáhá jej chránit před vznikem opruzení. Díky dexpanthenolu a pečujícím lipidům (např. mandlovému oleji) přispívá k posílení kožní bariéry, hydratuje a regeneruje pokožku.

d-PANTHENOL SPRAY 10% - 150 ml

obr. d-PANTHENOL SPRAY 10% - 150 ml
109 Kč
73 Kč

Jemný pěnivý sprej s 10g D-panthenolu na 100g. Sprej má mírně chladivý zklidňující účinek, lehce se vstřebává a nelepí. Bez parfemace. Dermatologicky testováno. D-panthenol, pro-vitamin B5, hydratuje a zvláčňuje podrážděnou pokožku a má regenerační účinky, zrychluje přirozenou obnovu buněk. Odstraňuje tak nepříjemné pocity svědění a redukuje podráždění a zčervenání pokožky. Vitamin E je antioxidant, chrání buňky kůže před poškozením. Přispívá k ochraně před předčasným stárnutím kůže. POUŽITÍ: Sprej je vhodný používat po slunění pro péči o pokožku podrážděnou sluncem (UV-zářením). Nádobku před použitím dobře protřepte. Držte nádobku v průběhu aplikace pokud možno ve svislé poloze, dnem dolů. Stiskem rozprašovače ze vzdálenosti 15-20 cm naneste na pokožku potřebné množství pěny. V případě potřeby jemně vetřete do pokožky. UPOZORNĚNÍ: Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřátí se může roztrhnout. Uchovávejte mimo dosahu dětí. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným plamenem a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C. Používejte pouze k určenému účelu. Obal/obsah odložte na místo určené obcí k odkládání odpadů. Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu.

Tělové mléko s 10% D-panthenolu - 200 ml

obr. Tělové mléko s 10% D-panthenolu - 200 ml
109 Kč
73 Kč

Tělové mléko s 10% D-panthenolu a Yogurtem, Mandlovým olejem a vitaminem E. Lehké výživné tělové mléko příjemné svěží vůně s hydratačním účinkem. Účinné látky: D-panthenol hydratuje a zvláčňuje pokožku, napomáhá přirozené regeneraci a podporuje obnovu buněk. Snižuje nepříjemné pocity svědění a redukuje pocit podráždění a zčervenání pokožky. Yogurt obsahuje všechny pleti prospěšné látky jako jogurt. Kyselinu mléčnou, laktózu a proteiny, které napomáhají zadržet vodu v pokožce a mají sami i hydratační účinky. Dále obsahuje Vitaminy A, B1,B2,B5 a B6 včetně minerálů a stopových prvků přispívajících k obnově a výživě pokožky. Mandlový olej je bohatý na prospěšné mastné kyseliny, vitaminy a minerální látky. Chrání pokožku před dehydratací a tvorbou vrásek. Vitamin E chrání buňky před poškozením a tím oddaluje biologické stárnutí kůže. Použití: Mléko v dostatečném množství naneste na pokožku a lehce vetřete. Aplikaci opakujte dle potřeby, v případě pocitů suchosti pokožky nebo po koupeli. Upozornění: Neužívat vnitřně! Ukládat mimo dosah dětí! Používejte pouze k danému účelu. Skladujte v temnu a suchu, při teplotách 5-25 °C. Chraňte před mrazem. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu.

H-PROTECT ENZYME 168 kapslí

obr. H-PROTECT ENZYME 168 kapslí
2476 Kč
1847 Kč

Doplněk stravy obsahující komplex enzymů, extrakt ostropeřce mariánského a extrakt z Vitis vinifera (resveratrol), bacillus coagulans, selen, koenzym Q10, vitamíny C, B1, B2, B6 a extrakt pepře černého. Produkt je zejména vhodný: před a po operacích, při onemocnění,při zraněních, při zátěžových stavech, jako prevence.

ORTHO 3000 á 180 tbl

obr. ORTHO 3000 á 180 tbl
801 Kč
695 Kč

Ortho 3000 tablety, doplněk stravy obsahující unikátní ORTHO COMPLEX: certifikovaný kolagen, kyselinu hyaluronovou, glukosamin, chondroitin, MSM, tetrahydropipperin. Produkt je zejména vhodný: při artrózách, při bolestech kloubů, svalů a šlach, pro sportovce, před a po cvičení, při namožení a natažení.

ORTHO 3000 - gel

obr. ORTHO 3000 - gel
185 Kč
134 Kč

Ortho 3000 gel obsahuje ORTHO COMPLEX obohacený o kyselinu hyaluronovou, glukosamin, MSM extrakt z boswellia serrata, methylsalicylát, extrakt přesličky rolní, jalovcový a eukalyptový olej. Přípravek obsahuje unikátní ORTHO COMPLEX pro účinnou kožní masáž v oblasti ztuhlých kloubů, šlach a svalů. ORTHO COMPLEX pro vyšší účinnost obsahuje kyselinu hyaluronovou i glukosamin, MSM, protizánětlivě působící extrakt z boswelliaseířata, methylsalicylát, extrakt přesličky rolní. jalovcový a eukalyptový olej a řadu dalších účinných látek. Produkt je zejména vhodný: při artrózách, při bolestech kloubů, svalů a šlach, pro sportovce, před a po cvičení, při namožení a natažení.

Aloe Vera Hand Cream 70% 100 mL

obr. Aloe Vera Hand Cream 70% 100 mL
178 Kč
167 Kč

Jemný a výživný krém na ruce s vysokým obsahem aloe vera, D-panthenolem a Vitaminem E zanechává pokožku hydratovanou a hladkou. 70% Aloe vera + D-Panthenol + Vitamin E: Aloe vera je zdrojem vitamínů (A, C, E, D, B), minerálů, aminokyselin, enzymů a dalších složek, které pomáhají pokožku regenerovat, hydratovat a chránit před předčasným stárnutím. D-panthenol, pro-vitamin B5, hydratuje a zvláčňuje podrážděnou pokožku a má regenerační účinky, zrychluje přirozenou obnovu buněk kůže. Odstraňuje tak nepříjemné pocity svědění a redukuje podráždění a zčervenání pokožky. D-panthenol je vhodný i jako péče pro posílení obranyschopnosti, imunity, kůže a odolnosti pokožky vůči vlivům vnějšího prostředí. Hydratace zabezpečuje soudržnost pokožky a eliminuje možné loupání suché kůže, která může působit neesteticky. Vitamin E je antioxidant, chrání buňky kůže před poškozením, zároveň urychluje jejich obnovu. Přispívá k ochraně před předčasným stárnutím kůže.

Aloe Vera Body milk 70% 200 mL

obr. Aloe Vera Body milk 70% 200 mL
207 Kč
179 Kč

Jemné mléko s vysokým obsahem aloe vera, vyvinutého pro každodenní péči o pokožku celého těla. Lehce se roztírá a nezanechává mastný film. Extrakt z aloe vera zvyšuje hydrataci a zlepšuje pevnost a pružnost pokožky. Aloe vera je zdrojem vitamínů (A, C, E, D, B), minerálů, aminokyselin, enzymů a dalších složek, které pomáhají pokožku regenerovat, hydratovat a chránit před předčasným stárnutím.

Aloe Vera Hair balsam 200 mL

obr. Aloe Vera Hair balsam 200 mL
207 Kč
178 Kč

Vyživující a hydratační vlasový balzám s vysokým obsahem aloe vera, D-panthenolem, pšeničným glutenem a hydratujícími polysacharidy. Vyživující a hydratační vlasový balzám s vysokým obsahem aloe vera, D-panthenolem, pšeničným glutenem a hydratujícími polysacharidy zanechává vlasy hydratované, hladké a snadno rozčesatelné.

Aloe Vera Shower Gel 200 mL

obr. Aloe Vera Shower Gel 200 mL
184 Kč
163 Kč

40% Aloe vera. Jemný, šetrný, nevysušující, příjemně parfémovaný sprchový gel s vysokým obsahem aloe vera zanechává pokožku hydratovanou, hladkou a svěží. Aloe vera je zdrojem vitamínů (A, C, E, D, B), minerálů, aminokyselin, enzymů a dalších složek, které pomáhají pokožku regenerovat, hydratovat a chránit před předčasným stárnutím. Kyselina mléčná má hydratační, antibakteriální a protizánětlivé účinky. Kyselina mléčná zklidňuje podráždění a současně potlačuje množení bakterií, je součástí kosmetiky proti akné a přípravků na ošetření mastné a smíšené pleti. Tato látka má zároveň exfoliační a bělicí účinek, podporuje mikrocirkulaci pokožky a urychluje regeneraci a obnovu buněk. Pomáhá při obnově a udržovaní kožního ochranného filmu.

REVIFLEX serum 15 mL

obr. REVIFLEX serum 15 mL
849 Kč
634 Kč

REVIFLEX SÉRUM Jemná, tonizující, snadno vstřebatelná, zvláčňující, regenerační a hydratační anti-aging péče proti vráskám s REVIFLEX komplexem pro okamžitý viditelný mladistvý vzhled. REVIFLEX komplex: OCHRANA, ZKLIDNĚNÍ, PREVENCE, ELIMINACE, REMODELACE

Reviflex Eye emulgel 15 mL

obr. Reviflex Eye emulgel 15 mL
729 Kč
593 Kč

REVIFLEX OČNÍ EMULGEL Ultra lehká, emulgelová, snadno vstře- batelná, liftingová, zvláčňující, regenerační a hydratační anti-aging péče proti vráskám s REVIFLEX komplexem pro okamžitý viditelný mladistvý vzhled. Zajistěte si mladistvou pleť za každých okolností. Originální vysoce účinná péče pro Váš stále mladistvý vzhled a vitalitu pleti. REVIFLEX komplex: OCHRANA, ZKLIDNĚNÍ, PREVENCE, ELIMINACE, REMODELACE

Reviflex Day cream 50 mL

obr. Reviflex Day cream 50 mL
977 Kč
814 Kč

REVIFLEX DENNÍ KRÉM Zajistěte si mladistvou pleť za každých okolností. Originální vysoce účinná péče pro Váš stále mladistvý vzhled a vitalitu pleti. Krém obsahuje UVA i UVB protektivní látky pro ochranu před UV zářením způsobujícím předčasné stárnutí pleti. REVIFLEX komplex: OCHRANA, ZKLIDNĚNÍ, PREVENCE, ELIMINACE, REMODELACE

Reviflex Night cream 50 mL

obr. Reviflex Night cream 50 mL
1039 Kč
889 Kč

REVIFLEX NOČNÍ KRÉM Vysoce účinný, výživný, snadno vstřebatelný, zvláčňující, zjemňující a rehydratační krém s REVIFLEX komplexem pro Váš stále mladistvý vzhled. Originální vysoce účinná péče ve formě nočního krému s REVIFLEX komplexem obsahuje řadu esenciálních, pečujících, revitalizujících a vyživujících látek působících proti předčasnému stárnutí pleti. REVIFLEX komplex: OCHRANA, ZKLIDNĚNÍ, PREVENCE, ELIMINACE, REMODELACE

Cannabis Body Milk 200 mL

obr. Cannabis Body Milk 200 mL
209 Kč
179 Kč

Jemné, výživné, příjemně parfemované mléko s konopným olejem, D-panthenolem, bambuckým máslem (shea butter) a vitaminem E. Jemné, výživné, příjemně parfemované mléko s konopným olejem, D-panthenolem, bambuckým máslem (shea butter) a vitaminem E. Mléko se snadno roztírá, má příjemnou svěží vůni a zklidňující účinek. Zanechává přitom pokožku hydratovanou, hladší a svěží. Nezanechává pocit mastnoty či lepivosti. Dermatologicky testováno. Konopný olej D-panthenol Bambucké máslo Vitamin E

Cannabis Hair Balsam 200 mL

obr. Cannabis Hair Balsam 200 mL
207 Kč
158 Kč

Vyživující a hydratační vlasový balzám s konopným olejem, D-panthenolem, pšeničným glutenem a hydratujícími polysacharidy zanechává vlasy hydratované, hladké a snadno rozčesatelné. Konopný olej je zdrojem vitamínů A, B1, B2, B6, C a E, minerálů, aminokyselin, fytinu, kyseliny kanabidiolové a dalších složek, které pomáhají pokožku regenerovat, hydratovat a chránit.

CANNABIS Shampoo 200 m

obr. CANNABIS Shampoo 200 m
207 Kč
178 Kč

Jemný, šetrný nevysušující, příjemně parfemovaný šampon s 5% konopného oleje a D-panthenolem zanechává vlasy hydratované, hladké a kondicionované. Šampon tvoří jemnou hustou pěnu, odstraňuje nečistoty i pachy, ale ponechává prospěšné složky. Nevysušuje a nenutí pokožku hlavy znovu se mastit. Je proto vhodný pro suchý a citlivý typ pleti i pro problematickou pleť se sklonem k ekzémům, lupence a akné. Vhodný i pro jemnou dětskou pokožku. Složení: Konopný olej + D-panthenol + Kyselina mléčná

SILICONE SCAR TREATMENT 20 g

obr. SILICONE SCAR TREATMENT 20 g
540 Kč
495 Kč

Nízkomolekulární přípravek pro péči o kůži jizev a jejich okolí po operacích, laserových terapiích a na krytí již existujících nevzhledných jizev. Nízkomolekulární přípravek pro péči o kůži jizev a jejich okolí po operacích, laserových terapiích a na krytí již existujících nevzhledných jizev. Gel ve formě silikonové masti napomáhá zjemnit, vyhladit a redukovat všechny typy jizev na kůži, ať již jde o čerstvé nebo i starší po chirurgických zákrocích, keloidní, hypertrofické, po laserových zákrocích, po bodnutí hmyzem či způsobené dermatitidou či jinými onemocněními kůže.

CANNABIS warming massage cream 250 ml

obr. CANNABIS warming massage cream 250 ml
305 Kč
250 Kč

Hřejivý uvolňující krém s 5% konopného oleje a dalšími důležitými uvolňujícími látkami, olejem z chilli, eukalyptem, skořicí, levandulovým a hřebíčkovým olejem, metylsalicylátem a terpentýnovým olejem. Účinné látky mají hřejivý a relaxační účinek bez pocitů podráždění a nepříjemného zčervenání pokožky. Příjemný hřejivý uvolňující účinek přetrvává ještě dlouhou dobu po aplikaci a poskytuje tak uvolnění postižených partií. Lze lehce vmasírovat, nezpůsobuje zabarvení oblečení a nepříjemné lepivé pocty. Přípravek neobsahuje syntetický parfém a byl dermatologicky testován. Masáž kůže tímto přípravkem napomáhá senzoricky prohřát a uvolnit namáhané partie těla a přispívá tak k úlevě od svalové únavy. Prokrvení a rozhýbání partií v okolí kloubů napomáhá potlačení pocitů ztuhlosti, které mohou vést až k bolestivosti.

COREGA EXTRA SILNÝ XL

obr. COREGA EXTRA SILNÝ XL
181 Kč
159 Kč

Corega fixační krém Extra silný XL 70g Corega fixační krém Extra silný XL je fixační krém zajistí pevné usazení zubní náhrady a pomáhá předcházet ulpívání zbytků jídla pod náhradou. Vhodné pro úplné a částečné zubní náhrady. Chcete také jíst to, na co máte chuť? Fixační krém COREGA® Extra silný: brání ulpívání jídla pod náhradou pevná fixace po celý den Používejte Fixační krém COREGA® Extra silný pro pevnější držení Vaší zubní náhrady. Zajistí Vám fixaci až po dobu 12 h.

PRIESSNITZ chladivé mazání DE LUXE 200 mL

obr. PRIESSNITZ chladivé mazání DE LUXE 200 mL
231 Kč
209 Kč

Masážní gel, který se vyznačuje významným unikátním obsahem látek, jenž svému uživateli přináší luxus v podobě nejvyšší kvality péče o svaly. Obsažené látky: Kafr – má ochlazující a stimulující vlastnosti. Mentol – ochlazuje a vyvolává příjemný pocit chladu, který překrývá jiné nepříjemné pocity. Levandulový olej – působí relaxačně a sedativně, uvolňuje. Doporučené použití: Dle potřeby nanést a vmasírovat na postižená místa. K zevnímu použití!

HEMAGEL 5g

obr. HEMAGEL 5g
165 Kč
148 Kč

HemaGel podporuje hojení drobných poranění, řezných ran, odřenin, popálenin I. a II. stupně, puchýřů, oparů, proleženin, bércových vředů, pooperačních a ostatních poškození kůže. Dodává vlhkost do rány, snižuje bolestivost ran, zlepšuje vzhled jizev.

H-PROTECT ENZYME 84 kapslí

obr. H-PROTECT ENZYME 84 kapslí
1290 Kč
930 Kč

Doplněk stravy obsahující komplex enzymů, extrakt ostropeřce mariánského a extrakt z Vitis vinifera (resveratrol), bacillus coagulans, selen, koenzym Q10, vitamíny C, B1, B2, B6 a extrakt pepře černého. Uvedená akční cena je včetně DPH a platí do vyprodání zásob!

GS MAMATEST COMFORT 10

obr. GS MAMATEST COMFORT 10
115 Kč
99 Kč

Zjišťuje přítomnost lidského choriového gonadotropinu (hCG), který se objevuje v moči již ve velmi časném období těhotenství. Test je určen pro sebetestování. Určeno výhradně pro vnější použití.

ORTHO 3000 - 90 potahovaných tablet

obr. ORTHO 3000 - 90 potahovaných tablet
529 Kč
435 Kč

Ortho 3000 tablety, doplněk stravy obsahující unikátní ORTHO COMPLEX: certifikovaný kolagen, kyselinu hyaluronovou, glukosamin, chondroitin, MSM, tetrahydropipperin. Uvedená akční cena je včetně DPH a platí do vyprodání zásob!

Nicorette fresh fruit 4mg 30 ks

obr. Nicorette fresh fruit 4mg 30 ks
259 Kč
245 Kč

Volně prodejný léčivý přípravek k zevnímu použití. Před použitím čtěte pozorně příbalový leták.

Nicorette spray

obr. Nicorette spray
381 Kč
369 Kč

Volně prodejný léčivý přípravek k zevnímu použití. Před použitím čtěte pozorně příbalový leták.

Uroval MANOSA AKUT tbl.10 + D manosa 2 sáčky

obr. Uroval MANOSA AKUT tbl.10 + D manosa 2 sáčky
208 Kč
189 Kč

Bepanthen care 100g

obr. Bepanthen care 100g
338 Kč
299 Kč

Bepanthen Care Mast chrání nemluvňata před vznikem opruzenin a umí je i účinně vyléčit. Stejně Bepanthen Care Mast léčivě působí i na podrážděné prsní bradavky kojících žen. Bepanthen Mast chrání nemluvňata před vznikem opruzenin a umí je i účinně vyléčit. Stejně Bepanthen Mast léčivě působí i na podrážděné prsní bradavky kojících žen. Bepanthen Mast se vyznačuje rychlým hojivým účinkem a díky svému složení je vhodná pro citlivou dětskou pokožku, a to dokonce i u předčasně narozených dětí.

Quixx nosní sprej

obr. Quixx nosní sprej
148 Kč
139 Kč

Quixx, nosní spray je přírodní mořská voda z Atlantického oceánu (z okolí St. Malo, Francie) pomáhá obnovit funkce nosu a zlepšuje dýchání nosem.

Lékárna Chotěboř

M-Centrum

Legií 1851,
583 01 Chotěboř

569 333 228
info@zdravalekarna.eu

Otevírací doba

Pondělí – pátek
6:46 – 18:00
Sobota
7:30 – 11:30
Neděle
zavřeno
Svátky
zavřeno

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online. V případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Kontaktní formulář

Kvalifikovaný personál

Bezkontaktní platba

Parkování zdarma

Bezbariérový vstup

Odborné poradenství

Dlouhá otevírací doba